Одинарні

Як можна зрозуміти з назви – це пам’ятники з граніту, які встановлюються на місце поховання одного покійного. Одинарні надгробки найпоширеніші з видів меморіальних пам’ятників, і для цього є багато причин. У деяких людей, які пішли в інший світ, немає родичів, поряд з якими можна було його поховати. Багато людей хочуть віддати данину індивідуально людині, яка їм була дорога, а взагалі одинарний пам’ятник найзручніший і найпрактичніший з усіх видів надгробків.
Найпоширеніші з одинарних пам’ятників – гранітні. Граніт, насамперед, дуже міцний. Граніт переносить як літню спеку, так і зимові холоди, будь-які погодні явища. А крім того, він дуже гарний, і портрети, награвовані на граніті. виглядають чудово. Саме тому наша компанія спеціалізується на виробництві пам’ятників та надгробків з нього. На даний момент існує величезний асортимент різноманітних одинарних гранітних пам’ятників. Більшість з них представлені в нашому каталозі, але якщо ви маєте свій ескіз пам’ятника, то наші майстри втілять усі ваші побажання в життя.
Наша компанія може запропонувати надгробні пам’ятники як суворі стандартні, так і пам’ятники з численними вирізаними та заполірованими візерунками. Як ви самі розумієте, ціна на них буде різна, вона залежить від розміру плити, розміру комплектуючих (тумба, квітник) та складності каменярської роботи.
Найпопулярніші пам’ятники — тумба, на яку вертикально встановлена ​​арка, та квітник. Розміри та варіанти виду арки вибирає замовник, а також вибирає, що буде — квітник або надгробна плита. У нас в офісі ви можете замовити як популярні у вигляді хрестів, полум’я, обелісків, так і складні «Сльоза», «Береза», «Троянди». «Полірована хвиля», «Серце» і т.д.
Переглянувши каталог наших робіт, ви обов’язково знайдете модель, яка вам підійде і за дизайном, і за розміром, і за фінансовими можливостями.