Установка меморіальних пам’ятників на кладовище — найважливіший профіль роботы наших спеціалістів. Установку виконує висококваліфікована та досвідчена бригада установників, яка суворо дотримується усіх технологій цього процесу. До комплексу послуг входять:

-доставка
-демонтаж старого пам’ятника 
-установлення залізобетонних балок
-установка тумби
-установка стели на тумбу
-установка надгробної плити або квітника

        Ми виконуємо установку пам’ятника в декілька етапів:

По рівню у землю встановлюються 3 балки, які потім заливаються бетоном.
Далі на залитий бетон встановлюється тумба.
Зверху на тумбу встановлюється стела
Потім встановлюється квітник.
Після установки пам’ятника проводиться герметизація стиків усіх його частин.

        Багаторічний досвід роботи наших майстрів

        Ми вже довгий час займаємось продажем пам’ятників. За нашими плечима більше тисячі клієнтів та виконаних робіт. Компанія була заснована у 2014 році, і за ці роки нам довірилась чисельна кількість різних клієнтів, які залишились задоволені.

        Наші спеціалісти встановлять пам’ятник за один день. Монтаж пам’ятника проводиться не раніше ніж через рік після поховання, щоб грунт усівся та не провалювався, руйнуючи монумент.

        Після того, як ви зробили замовлення пам’ятника, він може зберігатися у нас безкоштовно до початку установки, після якої на всю виконану нами роботу дається гарантія. 

        Установка надгробного пам’ятника

        Установка ритуальних виробів фірми «Пам’ятники Харків» виконується по Харкову та області. Після вибору на нашому сайті або в офисі пам’ятників, огорож та комплектуючих, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами (068)177-66-25, (063)77-62-199, (099)05-87-477 або замовте зворотний дзвінок, і ми вам самі зателефонуєм.

        Щоб монумент стояв довгі роки, важливо обрати якісний пам’ятник, а установка має бути виконана справжніми спеціалістами. Звертайтесь до нашої компанії «Пам’ятники Харків», і наші професіонали допоможуть вам обрати гранітний пам’ятник чи комплекс, та якісно, з гарантією його встановлять.